Strona główna / Jak umówić się na konsultację?

Po pierwsze, należy pamiętać, że pracujemy w dniach od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 20.00 oraz w soboty w godz. 8.00 – 13.00.

Po drugie, pełna oferta usług wraz z cennikiem znajduje się na naszej stronie internetowej – link.

Po trzecie, podstawowym kanałem komunikacji, a zatem możliwości rejestracji na wizytę, jest telefon. Nasz numer telefonu to 510 809 408. Staramy się odbierać sprawnie wszystkie połączenia, a jeśli linie są zajęte, nasza rejestracja oddzwania tak szybko jak tylko jest to możliwe, czyli w przeciągu kilku, maksymalnie kilkunastu minut.

Po czwarte, dużym udogodnieniem dającym swobodę rejestracji (24h/7) są platformy on-line. Pacjent widzi dostępne terminy wizyt do konkretnego lekarza i sam może dokonać rejestracji, ewentualnie w późniejszym czasie ją zmodyfikować albo odwołać. W naszym centrum korzystamy z trzech takich platform:

Po piąte, pacjent zawsze może umówić się na wizytę drogą mailową (rejestracja@severux.pl) bądź korzystając z komunikatorów na naszych profilach Fb bądź IG. Odpowiadamy na każdą wiadomość.

Po szóste, jeśli zdarzy się sytuacja, że termin wizyty do danego specjalisty jest odległy, rejestracja może wpisać taką osobę na listę rezerwową. Czasami już zapisany pacjent odwołuje wizytę i wtedy można skorzystać z szybkiego terminu.

Po siódme, wszystkie terminy wizyt są potwierdzane telefonicznie. System przypomina o wizytach wysyłając wiadomości sms i na maila.

Zapraszamy.