Strona główna / Oferta współpracy

Nie czekaj i dołącz do naszego zespołu już teraz.

Centrum Medyczne Severux nawiąże współpracę z lekarzami specjalistami lub lekarzami w trakcie ostatnich lat specjalizacji, a także osobami wykonującymi inne zawody medyczne zainteresowanymi udzielaniem świadczeń w prywatnym sektorze ochrony zdrowia.

1. Dla kogo?

Jeśli chciałabyś, chciałbyś dołączyć do naszego Zespołu to, wyślij proszę swoją aplikację. Możesz krótko opisać przebieg swojej kariery oraz posiadane kwalifikacje. Na pewno odpowiemy na Twoje zgłoszenie.

Nie jest do lista zamknięta, lecz w związku z otwarciem placówki w Świętochłowicach, poszukujemy lekarzy i specjalistów o następujących profilach:

CHIRURG NACZYNIOWY

KARDIOLOG DZIECIĘCY

NEUROCHIRURG

NEFROLOG

2. Gdzie i jak?

Centrum Medyczne Severux mieszczące się w Chorzowie oraz Świętochłowicach, wyróżnia się na mapie placówek medycznych, między innymi: kompetentnym i przyjaznym zespołem specjalistów, dobrą organizacją pracy, ergonomicznym i nowoczesnym miejscem, świetną lokalizacją, otwartością na rozwój i nowe pomysły. 

3. Forma współpracy

Proponujemy zawarcie umowy kontraktowej dla specjalistów prowadzących indywidualną działalność gospodarczą, a dla pozostałych specjalistów korzystną formę współpracy w oparciu o umowę cywilnoprawną.

4. Czas pracy i wynagrodzenie

Istnieje możliwość elastycznego dopasowania godzin pracy na podstawie tygodniowego grafiku (poniedziałek-sobota). Oferujemy korzystne zasady wynagradzania obliczane na podstawie ilości przyjmowanych pacjentów i cen za konkretne usługi.

5. Dlaczego warto?

Praktyka lekarska prowadzona na własny rachunek, to długofalowa i opłacalna strategia budowania zaufania wsród pacjentów oraz pozycji na rynku. Dynamicznie zmieniające się trendy gospodarczo-polityczne pokazują, że stabilnym i przyszłościowym zajęciem, stało się inwestowanie własnego czasu i pracy w prywatny segment ochrony zdrowia. Praktyka w zespole to wymierne korzyści dla specjalisty w postaci, np. możliwości szybszej konsultacji i postawienia trafnej diagnozy czy też większej ilości kierowanych pacjentów. Kompetentne i przyjazne otoczenie to klucz do dobrze wykonywanych obowiązków, poczucia satysfakcji i bezpieczeństwa w pracy.

Ponadto ze strony naszej placówki gwarantujemy m.in.:

– obsługę administracyjną (np. sprawy rejestracyjne, ubezpieczeniowe, doradztwo prawne),
– obsługę medyczną (np. możliwość zakupienia wyposażenia i sprzętu pod indywidualne potrzeby specjalisty),
– reklamę działalności i specjalizacji (np. obsługa indywidualnego profilu Znany Lekarz),
– zintegrowany system informatyczny do rejestracji pacjentów i prowadzenia dokumentacji medycznej (Medfile).

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt na adres

kontakt@severux.pl

lub

tel. 510 809 408.

Zapraszamy!