Strona główna / Oferta współpracy

Nie czekaj i dołącz do naszego zespołu już teraz!

Centrum Medyczne Severux nawiąże współpracę z lekarzami będącymi w trakcie ostatnich lat specjalizacji lub lekarzami specjalistami, a także osobami wykonującami inne zawody medyczne zainteresowanymi udzielaniem świadczeń w prywatnym sektorze ochrony zdrowia.

1. Dla kogo?

Aktualnie poszukujemy specjalistów o następujących profilach:

DERMATOLOG

ALERGOLOG

DIABETOLOG

2. Gdzie i jak?

Centrum Medyczne Severux z siedzibą w Chorzowie wyróżnia się na mapie placówek medycznych, m.in. kompetentnym i przyjaznym zespołem specjalistów, dobrą organizacją pracy, ergonomicznym i nowoczesnym miejscem, świetną lokalizacją, otwartością na rozwój i nowe pomysły. 

3. Forma współpracy

Proponujemy zawarcie umowy kontraktowej dla specjalistów prowadzących indywidualną działalność gospodarczą, a dla pozostałych specjalistów korzystną formę współpracy w oparciu o umowę cywilnoprawną.

4. Czas pracy i wynagrodzenie

Istnieje możliwość elastycznego dopasowania godzin pracy na podstawie tygodniowego grafiku (poniedziałek-sobota). Oferujemy korzystne zasady wynagradzania obliczane na podstawie ilości przyjmowanych pacjentów i cen za konkretne usługi.

5. Dlaczego warto?

Praktyka lekarska prowadzona na własny rachunek, to długofalowa i opłacalna strategia budowania zaufania wsród pacjentów oraz pozycji na rynku. Dynamicznie zmieniające się trendy gospodarczo-polityczne pokazują, że stabilnym i przyszłościowym zajęciem, stało się inwestowanie własnego czasu i pracy w prywatny segment ochrony zdrowia. Praktyka w zespole to wymierne korzyści dla specjalisty w postaci, np. możliwości szybszej konsultacji i postawienia trafnej diagnozy czy też większej ilości kierowanych pacjentów. Kompetentne i przyjazne otoczenie to klucz do dobrze wykonywanych obowiązków, poczucia satysfakcji i bezpieczeństwa w pracy.

Ponadto ze strony naszej placówki gwarantujemy m.in.:

– obsługę administracyjną (np. sprawy rejestracyjne, ubezpieczeniowe, doradztwo prawne),
– obsługę medyczną (np. możliwość zakupienia wyposażenia i sprzętu pod indywidualne potrzeby specjalisty),
– reklamę działalności i specjalizacji (np. obsługa indywidualnego profilu Znany Lekarz),
– zintegrowany system informatyczny do rejestracji pacjentów i prowadzenia dokumentacji medycznej (Medfile).

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt na adres

kontakt@severux.pl

lub

tel. 510 809 408.

Zapraszamy!