Strona główna / Lekarze / Sylwia Smykla

O mnie

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Ukończyła szkolenie specjalizacyjne i posiada specjalizację w dziedzinie psychiatrii. Pracowała w Oddziale Psychiatrycznym Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego im. dr B. Hagera w Tarnowskich Górach, gdzie odbywała rezydenturę z zakresu psychiatrii. Doświadczenie zawodowe zdobywała także w Centrum Psychiatrii w Katowicach oraz Poradniach Zdrowia Psychicznego w Gliwicach, Dąbrowie Górniczej, Zabrzu i Katowicach. Ukończyła dwuletnie szkolenie podyplomowe z podstaw psychoterapii przy Katedrze Psychoterapii Collegium Medicum UJ. Stale rozwija swoje kompetencje, uczestnicząc w licznych kursach, konferencjach i szkoleniach poświęconych zagadnieniom zdrowia psychicznego. W swojej pracy zawodowej stawia na profesjonalizm.

Specjalizacje

Psychiatria

Zakres usług

  • konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta) - 250 zł
  • konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta) - 200 zł
  • konsultacja psychiatryczna w formie wideokonferencji z możliwością wystawienia e-recepty (kontynuacja leczenia) - 200 zł (wyłącznie dla pacjentów będących w trakcie leczenia w Centrum Medycznym Severux)
  • wydanie zaświadczenia lekarskiego - 150 zł (wyłącznie dla pacjentów będących w trakcie leczenia w Centrum Medycznym Severux)

Godziny przyjęć

Poniedziałek -
Wtorek 13:00 - 19:00
Środa 09:00 - 15:00
Czwartek 09:00 - 15:00
Piątek -
Sobota -
Niedziela -