Strona główna / Lekarze / Sabina Nadajczyk

O mnie

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Posiada specjalizację z zakresu psychiatrii. Ordynator Dziennego Oddziału Psychiatrycznego Centrum Zdrowia Psychicznego "Feniks" w Zabrzu. Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Uczestniczka licznych szkoleń m.in. Katedry Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego z zakresu kontaktu psychoterapeutycznego i klinicznego zastosowania psychoterapii; Katedry Psychiatrii Uniwersytetu Jagiellońskiego z zakresu psychiatrii sądowej i orzecznictwa sądowo-psychiatrycznego; Katedry Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie z zakresu terapii rodzin.

Specjalizacje

Psychiatria

Zakres usług

  • konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta) - 250 zł
  • konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta) - 200 zł
  • konsultacja psychiatryczna przez telefon z możliwością wystawienia e-recepty - 100 zł Wyłącznie dla pacjentów będących w trakcie leczenia w Centrum Medycznym Seveurx.
  • konsultacja psychiatryczna w formie wideokonferencji z możliwością wystawienia e-recepty - 150 zł Wyłącznie dla pacjentów będących w trakcie leczenia w Centrum Medycznym Seveurx.
  • wydanie zaświadczenia lekarskiego - 50 zł Wyłącznie dla pacjentów będących w trakcie leczenia w Centrum Medycznym Seveurx.

Godziny przyjęć

Poniedziałek -
Wtorek -
Środa -
Czwartek -
Piątek 14:30 - 19:00
Sobota 09:00 - 13:00
Niedziela -