Strona główna / Lekarze / Michał Opielka

O mnie

Absolwent Wydziału Lekarskiego w Zabrzu Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Początkowo związany z Katedrą i Oddziałem Klinicznym Psychiatrii w Tarnowskich Górach SUM w Katowicach. Następnie jego rozwój zawodowy przebiegał za granicą w ramach clinical attachment w Durham w Anglii oraz podczas rocznej pracy w szpitalu psychiatrycznym w Esbjerg w Danii. Po powrocie z zagranicy zatrudniony był w Oddziale Psychiatrii Szpitala Specjalistycznego w Chorzowie, obecnie zatrudniony w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Lecznictwa Psychiatrycznego w Siemianowicach Śląskich. Uczestnik wielu szkoleń i warsztatów poświęconych zagadnieniom zdrowia psychicznego. Możliwe konsultacje w języku angielskim i duńskim.

Specjalizacje

Psychiatria

Zakres usług

  • konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta) - 250 zł
  • konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta) - 200 zł
  • konsultacja psychiatryczna przez telefon z możliwością wystawienia e-recepty - 200 zł (wyłącznie dla pacjentów będących w trakcie leczenia w Centrum Medycznym Severux)
  • powtórne wypisanie recepty - 50 zł (wyłącznie dla pacjentów będących w trakcie leczenia w Centrum Medycznym Severux)
  • wydanie zaświadczenia lekarskiego - 50 zł (wyłącznie dla pacjentów będących w trakcie leczenia w Centrum Medycznym Severux)

Godziny przyjęć

Poniedziałek -
Wtorek -
Środa 14:00 - 18:00
Czwartek -
Piątek -
Sobota -
Niedziela -