Dobry wieczór, społeczności Severux! 🤗

Zobacz oryginalny post
Dobry wieczór, społeczności Severux! 🤗 – Image

Dobry wieczór, społeczności Severux! 🤗

Z wielką przyjemnością przedstawiamy 4 nowych specjalistów, którzy dołączają do naszego Zespołu.

Każde nowe nazwisko w Severux to dla nas coś więcej niż dodatkowe terminy w grafiku. To decyzja o tym, komu powierzamy naszych Pacjentów i z kim będziemy współpracować na co dzień. Zespół staramy się budować z największą starannością, bo w medycynie liczą się nie tylko wiedza i doświadczenie, ale także zaufanie, uważność i wspólny vibe.

👩‍⚕️ dr n. med. Aleksandra Zoń-Giebel
specjalista reumatologii, chorób wewnętrznych i immunologii klinicznej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Aktualnie kieruje Oddziałem Reumatologii i Rehabilitacji w Szpitalu Specjalistycznym nr 1 w Bytomiu.

Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób stawów oraz układowych chorób tkanki łącznej. Wykonuje również badania USG układu mięśniowo-szkieletowego.

👂 lek. Marta Michalak-Kolarz
specjalista otolaryngologii

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Od 2015 roku pracuje w Oddziale Laryngologii i Onkologii Laryngologicznej Górnośląskiego Centrum Medycznego w Katowicach, a od 2024 roku również w Oddziale Otolaryngologii z Pododdziałem Chirurgii Szczękowo-Twarzowej dla Dzieci Szpitala Miejskiego w Chorzowie.

Wiosną 2024 roku uzyskała tytuł specjalisty otorynolaryngologii po zdaniu Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego.

🧠 mgr Katarzyna Prajsnar
psycholog dzieci i młodzieży

Absolwentka psychologii o specjalności klinicznej człowieka dorosłego i sądowej, a także doradztwa filozoficznego i coachingu na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

Ukończyła szkolenie specjalizacyjne z zakresu psychologii klinicznej w ścieżce dzieci i młodzieży, zakończone egzaminem państwowym. W ramach szkolenia realizowała staże kliniczne m.in. na oddziałach psychiatrycznych dla dorosłych w Bytomiu i Toszku, oddziale psychiatrii dzieci i młodzieży w Centrum Pediatrii w Sosnowcu oraz oddziale pediatrycznym w Szpitalu Klinicznym nr 1 w Zabrzu.

🩹 lic. Aleksandra Wocław
pielęgniarka – asysta chirurgiczna, poradnia leczenia ran

Absolwentka kierunku pielęgniarstwo na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Na co dzień pracuje jako pielęgniarka, otaczając pacjentów opieką i wsparciem na różnych etapach leczenia.

Szczególnie interesuje się leczeniem ran przewlekłych, do którego podchodzi całościowo – zwracając uwagę nie tylko na samą ranę, ale także na ogólny stan zdrowia pacjenta, choroby współistniejące oraz czynniki wpływające na proces gojenia.

Serdecznie witamy w Zespole Severux 🙂💙

← Powrót do wszystkich postów