Dziś w naszym Centrum odbył się Dzien Otwarty Podologii ✨

Zobacz oryginalny post
Dziś w naszym Centrum odbył się Dzien Otwarty Podologii ✨ – Image 1

Dziś w naszym Centrum odbył się 𝗗𝘇𝗶𝗲𝗻́ 𝗢𝘁𝘄𝗮𝗿𝘁𝘆 𝗣𝗼𝗱𝗼𝗹𝗼𝗴𝗶𝗶 ✨

Nasze wspaniałe specjalistki podologii – 𝗥𝗲𝗻𝗮𝘁𝗮 𝗠𝗮𝗹𝗰𝗵𝗲𝗿𝗲𝗸 i 𝗘𝘃𝗮 𝗛𝘂𝗻𝗱𝗲𝗿 – udzielały bezpłatnych konsultacji 👣 Każdy pacjent otrzymał od nas miłe upominki 🎁 a wydarzenie przyniosło mnóstwo uśmiechów – zarówno pacjentom, jak i organizatorom 😍

W załączeniu kilka kadrów z dzisiejszego spotkania. Dziękujemy wszystkim, którzy z nami byli 🙂💙

← Powrót do wszystkich postów