Dzisiaj nasz wspaniały Zespół stomatologii uczestniczył w szkoleniu z obsługi nowego skanera wewnatrzustnego marki iTero 😍

Zobacz oryginalny post
Dzisiaj nasz wspaniały Zespół stomatologii uczestniczył w szkoleniu z obsługi nowego skanera wewnatrzustnego marki iTero 😍

Dzisiaj nasz wspaniały Zespół stomatologii uczestniczył w szkoleniu z 𝗼𝗯𝘀ł𝘂𝗴𝗶 𝗻𝗼𝘄𝗲𝗴𝗼 𝘀𝗸𝗮𝗻𝗲𝗿𝗮 𝘄𝗲𝘄𝗻𝗮̨𝘁𝗿𝘇𝘂𝘀𝘁𝗻𝗲𝗴𝗼 𝗺𝗮𝗿𝗸𝗶 𝗶𝗧𝗲𝗿𝗼 😍

Dziękujemy Pani Klaudii Obloj z firmy Align Technology za merytoryczne i przeprowadzone w miłej atmosferze zajęcia ❗️🙏

👉 Skaner wewnątrzustny wykorzystywany jest m.in. w diagnostyce ortodontycznej, protetycznej oraz implantologicznej. Stanowi również doskonałe narządzie do dokładnego wyjaśniania i obrazowania pacjentom krok po kroku całego procesu leczenia.

← Powrót do wszystkich postów