Strona główna / Lekarze / Magdalena Włoch-Targońska

dr n. med. Magdalena Włoch-Targońska

Interna Reumatologia
Rejestracja tel: 510 809 408 Zarejestruj Wizytę Online

O mnie

Absolwentka kierunku lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Posiada specjalizacje z zakresu chorób wewnętrznych oraz reumatologii. Na co dzień pracuje w Klinicznym Oddziale Chorób Wewnętrznych i Reumatologii Górnośląskiego Centrum Medycznego w Katowicach. Nieustannie poszerza swoją wiedzę biorąc czynny i bierny udział w konferencjach o randze międzynarodowej. Dydaktyk z pasją prowadzący zajęcia dla polskich oraz anglojęzycznych studentów medycyny.

Specjalizacje

Interna

Reumatologia

Zakres usług

  • konsultacja reumatologiczna - 200 zł Leczone choroby - nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, choroby reumatologiczne, zapalenie naczyń, reumatoidalne zapalenie stawów, łuszczycowe zapalenie stawów, ZZSK – zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa, toczeń rumieniowaty układowy, twardzina, zapalenie mięśni, dna moczanowa, Choroba Ormonda, Zespół Sjögrena, Choroba zwyrodnieniowa stawów, Fibromialgia, Polimialgia
  • konsultacja internistyczna - 200 zł
  • wizyta recepturowa w przebiegu leczenia internistycznego - 100 zł
  • konsultacja telefoniczna reumatologiczna z możliwością wystawienia e-recepty - 200 zł Konsultacje reumatologiczne zwykle odbywają się w formie teleporad. Prosimy o umawianie teleporad z minimum 1-dniowym wyprzedzeniem. Wizyty umawiane tego samego dnia mogą odbyć się o innej godzinie niż wskazana w systemie rejestracji. W pilnych przypadkach prosimy o kontakt z Rejestracją pod numerem 510809408. W porozumieniu z dr Magdaleną Włoch-Targońską ustalimy możliwie jak najszybszy termin konsultacji. Osoby o zaostrzonym przebiegu choroby mogą umówić się na wizytę stacjonarną we wskazanym przez Rejestrację terminie. Na takie porady prosimy zapisywać się telefonicznie pod numerem 510809408. Więcej informacji na temat przebiegu leczenia udzieli Państwu Rejestracja naszego Centrum Medycznego.
  • e-recepta w przebiegu leczenia reumatologicznego - 100 zł Konsultacje reumatologiczne zwykle odbywają się w formie teleporad. Prosimy o umawianie teleporad z minimum 1-dniowym wyprzedzeniem. Wizyty umawiane tego samego dnia mogą odbyć się o innej godzinie niż wskazana w systemie rejestracji. W pilnych przypadkach prosimy o kontakt z Rejestracją pod numerem 510809408. W porozumieniu z dr Magdaleną Włoch-Targońską ustalimy możliwie jak najszybszy termin konsultacji. Osoby o zaostrzonym przebiegu choroby mogą umówić się na wizytę stacjonarną we wskazanym przez Rejestrację terminie. Na takie porady prosimy zapisywać się telefonicznie pod numerem 510809408. Więcej informacji na temat przebiegu leczenia udzieli Państwu Rejestracja naszego Centrum Medycznego.
  • konsultacja telefoniczna internistyczna z możliwością wystawienia e-recepty - 200 zł Konsultacje zwykle odbywają się w formie teleporad. Prosimy o umawianie teleporad z minimum 1-dniowym wyprzedzeniem. Wizyty umawiane tego samego dnia mogą odbyć się o innej godzinie niż wskazana w systemie rejestracji. W pilnych przypadkach prosimy o kontakt z Rejestracją pod numerem 510809408. W porozumieniu z dr Magdaleną Włoch-Targońską ustalimy możliwie jak najszybszy termin konsultacji. Osoby o zaostrzonym przebiegu choroby mogą umówić się na wizytę stacjonarną we wskazanym przez Rejestrację terminie. Na takie porady prosimy zapisywać się telefonicznie pod numerem 510809408. Więcej informacji na temat przebiegu leczenia udzieli Państwu Rejestracja naszego Centrum Medycznego.

Godziny przyjęć

Poniedziałek -
Wtorek -
Środa -
Czwartek -
Piątek 10:00 - 12:00
Sobota -
Niedziela -