Strona główna / Lekarze / Magdalena Włoch-Targońska

dr n. med. Magdalena Włoch-Targońska

Interna Reumatologia
Rejestracja tel: 510 809 408 Zarejestruj Wizytę Online

O mnie

Absolwentka kierunku lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Posiada specjalizacje z zakresu chorób wewnętrznych oraz reumatologii. Na co dzień pracuje w Klinicznym Oddziale Chorób Wewnętrznych i Reumatologii Górnośląskiego Centrum Medycznego w Katowicach. Nieustannie poszerza swoją wiedzę biorąc czynny i bierny udział w konferencjach o randze międzynarodowej. Dydaktyk z pasją prowadzący zajęcia dla polskich oraz anglojęzycznych studentów medycyny.

Specjalizacje

Interna

Reumatologia

Zakres usług

  • konsultacja reumatologiczna - 250 zł
  • kapilaroskopia (usługa dostępna podczas konsultacji w gabinecie) + 70 zł do ceny konsultacji
  • konsultacja telefoniczna reumatologiczna z możliwością wystawienia e-recepty - 250 zł Prosimy o umawianie teleporad z minimum 1-dniowym wyprzedzeniem. Wizyty umawiane tego samego dnia mogą odbyć się o innej godzinie niż wskazana w systemie rejestracji. W pilnych przypadkach prosimy o kontakt z Rejestracją pod numerem 510 809 408. W porozumieniu z dr n. med. Magdaleną Włoch-Targońską ustalimy możliwie jak najszybszy termin konsultacji.
  • e-recepta w przebiegu leczenia reumatologicznego - 100 zł
  • konsultacja internistyczna - 250 zł
  • konsultacja telefoniczna internistyczna z możliwością wystawienia e-recepty - 250 zł Prosimy o umawianie teleporad z minimum 1-dniowym wyprzedzeniem. Wizyty umawiane tego samego dnia mogą odbyć się o innej godzinie niż wskazana w systemie rejestracji. W pilnych przypadkach prosimy o kontakt z Rejestracją pod numerem 510 809 408. W porozumieniu z dr n. med. Magdaleną Włoch-Targońską ustalimy możliwie jak najszybszy termin konsultacji.
  • wizyta recepturowa w przebiegu leczenia internistycznego - 100 zł

Godziny przyjęć

Poniedziałek -
Wtorek -
Środa 16:00 - 20:00
Czwartek -
Piątek -
Sobota -
Niedziela -