Strona główna / Aktualności

26.05.2020 r. godz. 19:31

PO PRZERWIE DO KONSULTACJI LEKARSKICH WRACA DR N. MED. WOJCIECH WAWRZYNEK


1. najbliższy dostępny termin 9.06 br. od godz. 12.30
2. cena za wizytę od 150 zł
3. dr n. med. Wojciech Wawrzynek – absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Posiada specjalizację z zakresu radiologii i diagnostyki obrazowej. Kierownik Zakładu Radiologii Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej im. dr J. Daaba w Piekarach Śląskich. Konsultant wojewódzki w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej.
4. rejestracja telefoniczna 510 809 408 lub elektroniczna https://www.znanylekarz.pl/wojciech-wawrzy…/radiolog/chorzow
Zapraszamy.


21.05.2020 r. godz. 4:45

NOWA CZŁONKINI ZESPOŁU CMS – DR MAGDALENA BIERNACKA (CHIRURG NACZYNIOWY)

Miło nam poinformować, że do naszego Zespołu dołączyła dr Magdalena Biernacka. Pierwsze konsultacje u Pani Doktor będą możliwe w dniu 8.06 br. (poniedziałek) od godz. 15.30. Poniżej krótka notka biograficzna Pani Doktor.

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyła między innymi podczas stażu w Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyń Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Ochojcu, aktualnie zatrudniona w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 4 w Bytomiu. W trakcie specjalizacji z chirurgii naczyniowej. Systematycznie aktualizuje swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach i zjazdach naukowych organizowanych m.in. przez Stowarzyszenie Zawodowe Kardiologów Interwencyjnych, Polskie Towarzystwo Kardiologiczne, Towarzystwo Chirurgów Polskich oraz Polskie Towarzystwo Chirurgii Naczyniowej.


19.05.2020 r. godz. 12:04

NOWY CZŁONEK ZESPOŁU CMS – DR N. MED. RYSZARD ZBROŃSKI (UROLOG, CHIRURG)

Miło nam poinformować, że do naszego zespołu dołączył dr n. med. Ryszard Zbroński. Pierwsze konsultacje u Pana Doktora będą możliwe od czerwca we wtorki w godzinach popołudniowych. Poniżej krótka notka biograficzna Pana Doktora.

W 1981 r. ukończył studia na Wydziale Lekarskim Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Posiada specjalizacje z zakresu urologii i chirurgii ogólnej. W 1994 r. obronił pracę doktorską na macieżystej uczelni. Zdobywał praktyczne doświadczenie kolejno na klinicznych oddziałach chirurgii ogólnej i naczyniowej (14 lat), kardiochirurgii (4 lata) oraz urologii (począwszy od 2000 r. do 2019 r.) Śląskiego Uniwerystetu Medycznego w Katowicach. Autor 35 publikacji naukowych z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej oraz urologii.


16.05.2020 r. godz. 11:23

URLOP W CZERWCU – DR VIKTORIJA KRASKOVSKA 

Ostatni termin konsultacji radiologicznych dr. Viktorijii Kraskovskiej przed miesięcznym urlopem w czerwcu odbędzie się w dniu 30.05 (sobota) od godz. 9.00. Zapraszamy.


2.05.2020 r. godz. 15:17

DYŻUR GINEKOLOGICZNY 24 h/7 – DR ŁUKASZ BLUKACZ

1. Dyżur ginekologiczny 24 h/7 (pon.-pt.) w formie konsultacji przez telefon lub w formie wideokonferencji z możliwością wystawienia e-recepty.

2.  Cena za konsultację 150 zł (godz. 8.00-20.00) lub 300 zł (godz. 20.00-8.00).

3. Dr Łukasz Blukacz – absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Posiada specjalizację z zakresu ginekologii i położnictwa. Zatrudniony w Samodzielnym Publicznym Centralnym Szpitalu Klinicznym w Katowicach.

4. Tel. dyżuranta 734 154 372 (godz. 20.00-8.00), tel. rejestracja 510 809 408 (standardowe godz. pracy) lub rejestracja elektronicznie https://www.znanylekarz.pl/lukasz-blukacz/ginekolog/chorzow

Zapraszamy!


6.04.2020 r. godz. 6:14

WSKAZÓWKI DO KORZYSTANIA Z E-KONSULTACJI W CMS

1. E-konsultacje odbywają się w formule wideokonferencji w ramach elektronicznej dokumentacji medycznej (Medfile) za pomocą systemu HaloDoctor.

2. Pacjent ma możliwość samodzielnej rejestracji na e-wizytę przez stronę internetową CMS klikając w pole „Rejestracja Online” (https://app.medfile.pl/register/index/…), a następnie wybierając konkretną „zdalną” usługę (oznaczone ikonką słuchawki telefonicznej).

3. Każda e-wizyta wymaga wcześniejszego opłacenia za pomocą systemu PayU.

4. Potwierdzenie terminu e-wizyty, status płatności oraz kanał dostępu do wideokonferencji generowany jest drogą mailową.

5. Przed e-wizytą, obsługa recepcji CMS zbiera od pacjenta krótki wywiad oraz prosi o udostępnienie istotnych kart dokumentacji medycznej z dotychczasowego przebiegu leczenia.

6. W trakcie wideokonferecji, zarówno pacjent, jak i lekarz ma możliwość przesyłania zaszyfrowanym kanałem plików z danymi oraz wiadomości tekstowych. Całość konwersacji zapisywana jest jako załącznik karty pacjenta w EDM.

7. W razie konieczności, co do zasady w ramach kontynuacji leczenia, lekarz ma możliwości wystawienia e-recepty. Pacjent otrzymuje kod e-recepty na swoją pocztę elektroniczną oraz w formie SMS.

——————————————————————————————

Najbliższa pracująca sobota w Centrum Medycznym Severux przypada na 4 kwietnia br. w godz. 9.00-13.00. W tym czasie będzie można skorzystać z następujących usług:

1. Pracownia USG – dr V. Kraskovska, https://www.znanylekarz.pl/viktorija-krask…/radiolog/chorzow

2. Medycyna estetyczna – dr M. Blukacz, https://www.znanylekarz.pl/…/lekarz-medycyny-estety…/chorzow

3. Dietetyka kliniczna – lic. A. Bilińska, https://www.znanylekarz.pl/agata-bilinska-2/dietetyk/chorzow

Rejestracja telefoniczna – 510 809 408

Serdecznie zapraszamy!