Strona główna / Lekarze / Agata Bilińska

lic. Agata Blilińska

Dietetyka kliniczna
Rejestracja tel: 510 809 408 Zarejestruj Wizytę Online

O mnie

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, Uniwersytetu Śląskiego oraz przyszły psychodietetyk w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej. Swoją wiedzą dzieliła się w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej, Medycznej oraz Ortopedii. Od wielu lat jest aktywnym, certyfikowanym Instruktorem Fitness, propagującym zdrowy tryb życia wśród kobiet oraz mężczyzn. Profil pacjentów z którymi współpracuje jest bardzo szeroki, ponieważ współpraca obejmuje: sportowców, osoby z rozpoznanymi jednostkami chorobowymi, osoby z alergiami oraz nietolerancjami pokarmowymi, kobiety w ciąży i przygotowujące się do ciąży, dzieci.

Specjalizacje

Dietetyka kliniczna

Zakres usług

  • Pierwsza wizyta (cena 80 zł). W skład pierwszej wizyty wchodzi spotkanie z dietetykiem klinicznym, omówienie celu współpracy, dotychczasowego sposobu żywienia. Przeprowadzę dokładny wywiad żywieniowy i lekarski, który pozwoli mi dowiedzieć się więcej o Państwa zdrowiu, preferencjach żywieniowych i celu jaki chcemy osiągnąć oraz omówię wyniki badań z wykonanego panelu podstawowego. Do wizyty potrzebują Państwo: badania podstawowe (glukoza na czczo, morfologia krwi, profil lipidowy, TSH, CRP); dodatkowe badania (kwas moczowy, kortyzol). Dzienniczek - proszę o bieżące zapisywanie wszystkich spożytych produktów i wypitych napojów w dni: środa, piątek, niedziela (dwa dni powszednie i jeden dzień z weekendu).
  • Siedmiodniowy plan żywieniowy (cena 150 zł obejmuje jadłospis bez konsultacji). Siedmiodniowy plan żywieniowy stosować można 2 – 4 tygodnie. Dieta będzie spersonalizowana i dopasowana do Państwa potrzeb oraz preferencji żywieniowych, tak aby osiągnąć zaplanowany cel wprowadzając małe modyfikacje, a nie ogromną rewolucję. Wspólnie popracujemy nad pozytywnym podejściem do zmian w dotychczasowym żywieniu, zaangażowaniem, motywacją i co najważniejsze wprowadzeniem zdrowych nawyków, które utrzymają Państwa na stałe.
  • Pakiet I - pierwsza wizyta, plan żywieniowy, wizyta kontrolna (cena 260 zł). Pakiet obejmuję pierwsze spotkanie, siedmiodniowy plan żywieniowy, wizytę kontrolną. Pierwsze spotkanie trwa ok. 40 minut, podczas których omówione zostanie: wyniki wykonanego panelu badań podstawowych; dzienniczek, czyli dotychczasowe żywienie; preferencje żywieniowe; cele i uwagi wobec nowego plany żywieniowego. Siedmiodniowy plan żywieniowy obejmuje spersonalizowaną dietę, którą można powtarzać 2 - 4 tygodnie. Liczba kalorii dopasowana będzie do Państwa potrzeb (aktywności zawodowej oraz dodatkowej jeśli Państwo taką wprowadzą, do czego zachęcam już teraz). Plan ten posiada propozycje potraw oraz listę produktów (ogólnodostępnych), które ułatwią wdrożenie ich w życie codzienne. Dieta nie będzie kojarzyła się z długą lista wyrzeczeń i godzinami spędzonymi w kuchni. Naszym kolejnym krokiem będzie spotkanie kontrolne, trwa ono ok. 30 minut, podczas których sprawdzimy efekty, ewentualnie naniesiemy zmiany w planie żywieniowym, tak aby byli Państwo w stanie stworzysz smaczne i zdrowe posiłki. Na spotkaniu kontrolnym ponownie wykonana zostanie analiza składu ciała wraz dokładnym omówieniem.
  • Spotkanie kontrolne (cena 70 zł).
  • Drobne zmiany w diecie (cena 20 zł).

Godziny przyjęć

Poniedziałek -
Wtorek -
Środa -
Czwartek -
Piątek -
Sobota -
Niedziela -